Š.m. Gintas Degutis dalyvavo SEAA Senior Track & Field Championships varžybose ir 7,257 kg rutulį nustūmęs 15,01 m iškovojo 2-ą vietą.

Š. m. birželio 24 d. Gintas Degutis dalyvavo South of England Masters/VAC T&F Championships varžybose ir M45 amžiaus grupėje iškovojo 1-ą vietą.

2018 06 26 

 

Skelbiame 2018 Lietuvos veteranų pirmenybių nuostatus ir programą.

Dalyvių registracija čia

 

 

2018 06 18 

Š. m. birželio 16-17d. Gardine vyko III Baltarusijos veteranų čempionatas. Rezultatai  

"Sveiki, šiandien siunčiu informaciją apie Gardine pasiektus Lietuvos veteranų rekordus.

Tai Vlado Zaniausko pateikta informacija – jis registruoja visų Lietuvos veteranų pasiektus įvairiose varžybose rekordus nuo 1987 metų.

Tais metais Lietuvoje pirmą kartą buvo organizuotos veteranų varžybos Klaipėdoje. Jų trisdešimtmetį praeitais metais pažymėjome, surengdami "Ąžuolo taurės" varžybas.

Visų laikų rekordininkus galite pamatyti atsidarę tinklalapį www.lengvoji.lt Statistika – Rekordai Lietuvos senjorų rekordai.

Rekordininkų tarpe nemažas būrys klaipėdiečių. Gardine buvo pagerinti penki Lietuvos rekordai.

Mūsiškė Lina Zaniauskienė pagerino du jai pačiai priklausiusius M55 amžiaus grupės rekordus - 100m b/b, įveikusi nuotolį per 16,40s ir šuolio į tolį, nušokusi 3,91 m

Toje pačioje rungtyje – 100m b/b M50 amžiaus grupės Lietuvos rekordas dabar priklauso šiaulietei Editai Valiulienei.

Vilnietis Henrik Gulbinovič V55 amžiaus grupėje Lietuvos rekordą pasiekė bėgdamas 200 m – 26,34s.

Toje pačioje rungtyje leipalingietis Antanas Ruginis tapo Lietuvos rekordininku V65 amžiaus grupėje, nubėgęs 200 m per 31,22s.

Antanas taip pat puikiai fotografuoja. Didžioji dalis nuotraukų iš veteranų varžybų jo. Su jo foto galite susipažinti įvedę Google "Antanas Ruginis".

Geros dienos

Žiedūna

2018 06 07 

Sveiki brangūs kolegos,

Š.m. rugpjūčio 04 d. Juodagalvių kaime "Varnakiemio" sodyboje, Ignalinos raj,  organizuojamas metikų ir kitų sporto šakų meistrų sąskrydis.

Norintieji galės pasivaržyti įvairiose metimų rungtyse, o mūsų moterys bus patreniruotos techniškiau mesti svarstį. Treneriai bus: R. Medišauskas, L.Varnas, S.Svilainis, R. Šimkūnas ir kt.

Rungtynių pradžia nuo 12-12,30 val. Lauksime pakol visi suvažiuos. 

Metimai rungtyse bus atliekami po keturis bandymus su pertraukėlėmis alaus atsigėrimui. Kas pageidaus, leisime mesti dar du paguodos paguodos, kurių rezultatai bus nevaržybiniai.

Bendrą stalą ir pasilinksminimus ruošime pagal savo sugebėjimus iš suvežtinių produktų. Pageidautina nenaudoti daug stiprių alkoholinių gėrimų.....tik gal alų, vyną, šampaną, na ir truputi Viskio😚 Kviečiami su šeimomis ir vaikais ir savo draugais. Vaikams yra futbolo vartai, laistytuvai vandeniu, supynės, gandralizdis, maudynės negilioje upėje, kurį yra čia pat.

Visą parą veiks kaimiška pirtis prie upės ir suomiška - prie banketų salės.

Apnakvindinti galėsime apie 25 asmenis. (Kam netinka kaimiška patalynė - lai atsiveža savo. Pagalvių yra užtektinai).

Jeigu norėsite Antano Pociūno muzikos, tai gali tekti susimesime po 3-5 E, kaip dalyvio mokestį. 

Bus profesionali pirtininkė vanotoja - masažistė. Bus Ignalinos korespondentai, kaimiškų lininių suknelių paroda - pardavimas ir vilnonių - veltinių gaminių mugė, pirties kepurės ir dar kažkas.

Kiek vėliau paskelbsime išankstinė registracij, nes geriau būtų orentuotis kiek žmonių atvyks.

Leonardo Varno telefonas pasiteiravimui 868670225.

2018 06 03

 

 Š.m. birželio 2 d. įvyko Tradicinės Aukštadvario metimų daugiakovės varžybos, kuriose dalyvavo ne tik metikai, bet ir daugiakovininkai.

Varžybų nugalėtojais vyrų grupėje tapo daugiakovininkas Saulius Svilainis, o moterų grupėje buvusi garsi ieties metikė, olimpietė Jadvyga Putinienė.

Rezultatai                             Varžybų nuotraukos